8 / 30 / 19

green bird print wallpaper mural. / sfgirlbybay

Hoera! het laatste driedaagse weekend van de zomer is eindelijk hier, en ik heb genoeg te proppen in die prachtige drie vrije dagen. helaas wordt het niet voor niets de dag van de arbeid genoemd, en ik zal inderdaad hard werken om me klaar te maken voor mijn aanstaande verhuizing naar mijnlaguna strandhuisje. nog veel meer spoelen en inpakken te doen, maar ik ben dankbaar voor een extra vrije dag om het te doen. Geniet van je lange weekend iedereen en we zien je hier dinsdag weer.

xo, victoria

  1. we hebben dit aanbevolengucci wallpapereerder, maar ik zie het graag live en persoonlijk in Creative Consultant@ timlabenda’szeer eigen slaapkamer! het ziet er zo geweldig uit met dat rieten hoofdeinde – zo erg art-deco!
  2. ditkeuken ontworpen door gisbert poppleris een van mijn favoriete stukjes inspiratie aller tijden. ik hou gewoon van het idee om vintage kasten op te hangen als zelfstandige planken in een keuken en ben op zoek naar iets soortgelijks, maar een beetje rustieker voor mijn laguna strandkeuken.
  3. sculptuur van maven collectiefzou zeker ook in mijn nieuwe huis landen, ware het niet dat het misschien niet veilig de reis vanuit portland zou maken. maar als je in het PDX-gebied bent, raad ik je ten zeerste aan om deze schoonheid op te pakken!
  4. kun je je voorstellen dat je in slaap valt in dit sierlijkeslaapkamerelke nacht? het is inderdaad een dromerige ruimte – een Florentijns palazzo dat fungeert als de woning van een steeds evoluerende kunstenaar, deNumeroventi, een inspirerende schuilplaats voor kunstenaars en creatieve professionals die ruimte zoeken om hun projecten te ontwikkelen.
  5. Ik ben dol op het speelse ontwerp van Frankrijkvakantiemagazine– een deel campy, een deel design-savvy, hun tijdschriftomslagen zijn altijd inspirerend. dit is hun prachtige bhutan-kwestie.hun winkelis ook erg leuk – probeer het.
  6. Ik heb een echt ‘ding’ voor sierlijke naast elkaar geplaatst met moderne kitsch en dit1500 s Italian Apartmentin Palermo is daar een goed voorbeeld van. ik weet zeker dat de architecten van de 1500 heeft nooit een 1950 ’s koelkast hier, maar ik ben er dol op.
  7. een gloednieuwe schitterende plek om te verblijven is over de vijver opgedoken – ontmoet devibe artist residencein Londen. ziet er tegelijkertijd zo gezellig uit en toch heel chic.
  8. Ik weet niet zeker of ik ooit iets van deze tint zou schilderenlichtgroene verf, maar het ziet er hier zeker mooi uit en past zo goed bij de natuur die binnenkomt via zijn mooie vensters met vensters.

white vintage floating cabinet. / sfgirlbybay

sculpture in front of vintage mirror./ sfgirlbybay

rustic wall murals in european bedroom. / sfgirlbybay

holiday magazine./ sfgirlbybay

aqua european refrigerator. / sfgirlbybay

rustic modern bedroom. / sfgirlbybay

mint green entryway. / sfgirlbybay